Skip to content Skip to footer

Sme rodinná spoločnosť

„Sme rodinná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu IBC kontajnerov už cez 10 rokov. V našej ponuke nájdete úplne nové produkty, no aj repasované, čím prispievame k recyklácii a malým dielom chránime prírodu a jej zaťaženie. 

Do nedávna ste nás mohli poznať ako MORAN, s.r.o., od roku 2021 nás budete stretávať v novom šate ako NÁDRŽ.SK.  

Už cez 10 rokov pracujeme na vylepšovaní našich služieb a rozvíjaní nášho sortimentu. Radi a ochotne Vám poradíme pri výbere z našich produktov, Vašu objednávku v čo najkratšom čase skompletizujeme a zabezpečíme prepravu na Vami zvolenú adresu. Samozrejme tovar je možné si vyzdvihnúť aj osobne u nás.

Šetrnosť k prírode
71%

 Až 71 % Zemského povrchu tvorí voda, no len 1 % z toho, tvorí pitná voda. Zberom a využívaním dažďovej vody ušetríte nemalé množstvo nielen pitnej vody, ale aj vašich financií.

Úspora peňazí
90%

IBC kontajnery je možné využívať opakovane a pri správnej starostlivosti vám budú slúžiť niekoľko rokov.

Záruka kvality
100%

Naše produkty sú vysoko kvalitné s dlhou životnosťou. V našej ponuke nájdete aj produkty s certifikátmi, či už na potravinárske alebo chemické využitie.

Nájdete u nás

Ponúkame širokú ponuku IBC kontajnerov, plastové a pozinkované sudy v rôznych veľkostiach, samonosné nádrže – septiky a žumpy, nádrže na naftu a mnoho iného. Naše produkty je možné využiť ako v priemyselnej sfére na podnikanie, tak aj na súkromné účely – napríklad vo vašej záhrade.

Povedali o nás

Vladimír

Odporúčam!!! Moja druhá skúsenosť s objednaním príslušenstva k IBC. Ochota poradiť, super prístup, kvalitný produkt a rýchle dodanie…

Kamil

Objednané príslušenstvo prišlo expresne rýchlo presne podľa špecifikácie, dobierka bez problémov. Vrelo odporúčam.

Ballux, spol. s.r.o.

Vrelo odporúčame. Profesionálny prístup, kvalitný produkt a ukážková spolupráca. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

KVK PaKo s.r.o

S nákupom 1000 l nádrže sme boli nadmieru spokojní, pri komunikácií bol majiteľ veľmi ústretový, ochotný poradiť, v portfóliu firmy je široký sortiment príslušenstva,prekvapila nás rýchla doba dodania. Ďakujeme.

Robert

Všetko dodané ako som objednal, výborná komunikácia, odporúčam.

SPOMIENKY s.r.o.

Ďakujeme, super spolupráca, všetko ok, tak ako sa dohodlo.

Naša história

Our facilities and features