Skip to content Skip to footer

Sme rodinná spoločnosť

Sme rodinná spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na trhu IBC kontajnerov, rôznych druhov nádrží, plastových sudov a ďalšieho obalového sortimentu. V našej ponuke nájdete certifikovaný tovar – podľa účelu použitia obalu (UN pe chemický priemysel, FC-FDA pre potravinárstvo a pod.). Pod značkou Nádrž.sk nás nájdete už od roku 2010.

Odvtedy neustále pracujeme na zlepšovaní služieb a rozvoji sortimentu. Radi a ochotne Vám poradíme pri výbere a v prípade potreby zabezpečíme prepravu tovaru až na Vami zvolenú adresu. Samozrejmosťou je možnosť osobného odberu u nás.

Šetrnosť k prírode
71%

 Až 71 % Zemského povrchu tvorí voda, no len 1 % z toho, tvorí pitná voda. Zberom a využívaním dažďovej vody ušetríte nemalé množstvo nielen pitnej vody, ale aj vašich financií.

Úspora peňazí
90%

IBC kontajnery, nádrže a sudy je možné využívať opakovane a pri správnej starostlivosti vám budú slúžiť niekoľko rokov.

Záruka kvality
100%

Naše produkty sú vysoko kvalitné s dlhou životnosťou. V našej ponuke nájdete aj produkty s certifikátmi, či už na potravinárske alebo chemické využitie.

Nájdete u nás

Ponúkame širokú ponuku IBC kontajnerov, plastové a pozinkované sudy v rôznych veľkostiach, samonosné nádrže – septiky a žumpy, nádrže na naftu a mnoho iného. Naše produkty je možné využiť ako v priemyselnej sfére na podnikanie, tak aj na súkromné účely – napríklad vo vašej záhrade.

Povedali o nás

Vladimír

Odporúčam!!! Moja druhá skúsenosť s objednaním príslušenstva k IBC. Ochota poradiť, super prístup, kvalitný produkt a rýchle dodanie…

Kamil

Objednané príslušenstvo prišlo expresne rýchlo presne podľa špecifikácie, dobierka bez problémov. Vrelo odporúčam.

Ballux, spol. s.r.o.

Vrelo odporúčame. Profesionálny prístup, kvalitný produkt a ukážková spolupráca. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

KVK PaKo s.r.o

S nákupom 1000 l nádrže sme boli nadmieru spokojní, pri komunikácií bol majiteľ veľmi ústretový, ochotný poradiť, v portfóliu firmy je široký sortiment príslušenstva,prekvapila nás rýchla doba dodania. Ďakujeme.

Robert

Všetko dodané ako som objednal, výborná komunikácia, odporúčam.

SPOMIENKY s.r.o.

Ďakujeme, super spolupráca, všetko ok, tak ako sa dohodlo.

Naša história

Our facilities and features